PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 136
ocen
6,0 10 1 48136
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Ja osobiście wolałam obejrzeć film niż męczyć się nad książką ale jak kto woli

kasiolek1441

przy tak rewelacyjnej książce nie da się "męczyć", widać ktoś tu się nie zna na dobrej literaturze... ale okej teraz traci sie czas nad bezwartościowym "Harrym Portierem"...

nick_12

Mi się film na tyle spodobał, że w ogóle podjęłam próbę polubienia i przeczytania choć fragmentów książki. Ale długi:D

MsJustysia

ja przczytalam ksiazke i dostalam buta z kartkowki bo nic z tago nie kapilam :D:D

użytkownik usunięty
nick_12

bezwartościowy Potter? Chyba kpisz...

I żeby nie było, nie wypowiadam się negatywnie o "Zemście", ale jak ktoś pisze takie bzdury o Harrym to najwyraźniej nie miał z nim żadnej styczności większej niż reklama w TV.

kasiolek1441

nie można porównywaćharrego pottera z zemstą;];];];];];]Zemsta to literatura ;];]a harry potter to komercyjna literatura ;];]nie myl pojęc

_Kefas_

Bu! Nad czym tu się można męczyć, Ta lektura ma dosłownie kilkadziesiąt kartek i na dodatek jest pisana wierszem. Ja przeczytałem i nie żałuję. ;)
Film też widziałem xP

użytkownik usunięty
_Kefas_

komercyjna? Autorka WOGÓLE nie myślała o zyskach pisząc Pottera, przynajmniej przez pierwszych kilka lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones