PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 137
ocen
6,0 10 1 48137
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

To chyba będzie jedyna "Zemsta" w której Podstolina będzie ładniejsza od Klary.

ocenił(a) film na 9
mash

no coś Ty
No coś Ty, Buzkówna ma niesamowitą, oryginalną, intrygującą (taką nieco elficzną) urodę. A w tej charakteryzacji wygląda naprawde...
No, ale jeśli wolisz pospolitą, nieco - przepraszam panią Kasię, ale - wulgarną urodę Figury...
Tak czy inaczej - pozdrawiam.

użytkownik usunięty
kaja

Buzkówna
"Buzkówna ma niesamowitą, oryginalną, intrygującą (taką nieco elficzną) urodę" - jak zwał tak zwał, dla mnie ona jest po prostu koszmarnie szpetna. To oczywiście moja prywatna ocena - rozumiem, że de gustibus, etc...

chyba...
całkowicie się z tobą zgadzam...Buzkówna jest koszmarnie szpetna - ito jest chyba najtrafniejsze określenie

kaja

Coż
Ja nieuważam Figury za piękną osobę, ale i tak jest ona niebo lepsza od Buzkówny, bo kiedy na nią patrze to zaraz przypomniają mi się te chude koty bez sierści, a w tym makijażu wygląda strasznie, jakby grała w Nocy żywych trupów. Niewiem co jest w niej z elf, chyba tylko z elfa zmodyfikowanego trochę przez Saurona, bo Galadrieli to by w życiu nie zagrała, prędzej Sarumana. Tak czy inaczej Buzkówna niezachwyca urodą i jest słabą aktorką, która wybiła się tylko dzięki tatusiowi. Najwyrażniej jestem osobą lubiącą pospolity typ urody. Nie elficki nie wulgarny tylko zwykły :)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones