PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 137
ocen
6,0 10 1 48137
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

boże wszechmogący błagam cie spraw by ten starszy pan przestał już kręcić te cholerne lektury i żeby wo0góle przestał kręcić
to wstyd (kolejny) dla polskiej kinematogtrafii, pierszy lepszy twór off-owy jest lepszy nisz ten szajs

larsvontrier

szkoda ze nadzieje kina polskiego pokladasz w kinie niezaleznym

ocenił(a) film na 8
Rick_Blaine

jezeli nawet nie rozumiesz tej sztuki to jak mozesz rozumiec kino niezalezne...

Tumor_Mozgowicz

nie chodzi mi o wartość dzieła fredry ale o sens i sposób wykonania filmowej adaptacji, która została zrobiona dla... wszyscy wiemy czego

i fakt polskie kino niezależne też jest do bani ale oni wydają mi się chociaż bardziej w porządku względem widza niż stara gwardia

larsvontrier

Do samego filmu nic nie mam, nie był zły jak na mój gust... ale zgadzam się co do polskiego kina. Kręcenie samych lektur i to na dodatek koszmarnie tandentych ekranizacji (Quo vadis to dopiero był koszmar), to po prostu upadek polskiego kina... Za kinem niezależnym nie przepadam, tak więc dla mnie nowe kino polskie praktycznie nie istnieje... bo nie można nazwać prawdziwym kinem 2 dobrych polskich filmów rocznie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones