PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 143
oceny
6,0 10 1 48143
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Aktorskie tuzy, zdjęcia Edelmana, muzyka Kilara i co? Wielkie dno!!! Idiotyczne osadzenie akcji w zimie. Na początku myślałem, że film kręcony był o tej porze roku i, po prostu, z oszczędności, umiejscowiono akcję w zimie, ale nie!!!! Oni, kurwa, dowozili sztuczny śnieg!!! Po co, ja się pytam? Jeszcze nigdy tak się nie zawiodlem na Gajosie, na szczęście, nadrobił później znakomitymi rolami. Żenadą byłoby, gdyby ten film schrzanił taki reżyser z taką ekipą, ale wymuszanie pieniędzy od szkół, to już nie żenada, tylko coś znacznie gorszego. 0/10

ocenił(a) film na 9
polliter

Nie oglądałam lepszej ekranizacji ,,Zemsty'', żadnej, która tak wiernie oddawałaby klimat książki Freddry. Gajos był fenomenalny, nie miał czego nadrabiać. Ten facet to urodzony Cześnik, a Papkin Polańskiego to po prostu majstersztyk. Genialnie dobrane role.
Mam wrażenie, że oglądaliśmy dwa różne filmy.

ocenił(a) film na 1
Ekranizacja

Albo, rzeczywiście, widzieliśmy dwa różne filmy, albo zupełnie czego innego wymagamy od kina. Pozdrawiam1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones