PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 143
oceny
6,0 10 1 48143
5,7 18
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Ja za ten film daje 4/10 gdyż omal na nim nie zasnołem.
Tak to już jest z filmami robionymi na podstawie książki.

igi_m

A ja się nawet domyślam, dlaczego o mało nie "zasnołeś".

ocenił(a) film na 6
gwiezdna_matylda

ani film ani książka mi się nie za bardzo podobały. 6/10

igi_m

"Zemsta" to bardzo dobra komedia, a twórcom filmu udało się tego nie zepsuć. Wyszło naprawdę dobrze, śmiałam się wiele razy, czyli cel został osiągnięty. Jeśli ktoś nie rozumie tych, jakże wyrafinowanych, żartów, to tylko pogratulować gustu; natomiast mówi to dużo o pochodzeniu tej osoby.
Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 3
cyzia_frey

Popieram założyciela tematu. Film nudny jak obrady sejmu. A tak w ogóle, Zemsta nie jest komedią. W Zemście nie ma nic śmiesznego. Kiler, Kilerów Dwóch, Rezerwat, Seksmisja, Rezerwat, Lejdis, Testosteron - to są komedie.

ocenił(a) film na 8
szpszakal123

W tym co wimieniłeś nie widać żadnego dobrego tytułu...Może jeszcze Ciacho dodasz...

ocenił(a) film na 9
szpszakal123

Bardzo lubię Kilerów i Seksmisję, Testosteron i Lejdis też mnie śmieszą (choć pewne momenty w dwu ostatnich co nieco mnie rażą) ale trudno je porównywać do Zemsty, która jest ekranizacją - jak by nie było - wybitnego dzieła literackiego. I tak to już z tą literaturą jest - trzeba się w niej rozsmakować. Zwłaszcza wtedy, gdy pisana jest wierszem. Jedni rozsmakują się wcześniej, drudzy później, trzeci wcale - i też nie ma tragedii (pod warunkiem, ze te dwie pierwsze grupy nie wyginą jak dinozaury).
Mnie osobiście wersja Wajdy bardzo przypadła do gustu, każda scena to dla mnie perełka, której przyglądam się ze smakiem. Aktorzy dobrani znakomicie, świetna gra, kostiumy, scenografia. Rarytas. Nie znaczy to jednak, że lekceważę wymienione na początku posta produkcje i uważam je za coś gorszego. Po prostu to zupełnie coś innego.

ocenił(a) film na 8
pelaska3

Szpszakal ju już widzię że jesteś dzieckiem...Gdy podawałeś tytuły to napisałeś rezerwat dwa razy...

Fruit_fack

chodziło mu zapewne że mu się bardzo podobał. Wyzywanie ludzi w niczym ci nie pomoże. Lejdis i testosteron rzeczywiście są nieporównywalne do Seksmisji i do kilera.

ocenił(a) film na 7
szpszakal123

A tak w ogóle to sprawdź skarbie co to jest komedia.:* I wymienienie Seksmisji obok takiego badziewia jak Lejdis jest po prostu niesmaczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones