filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2014
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data ogłoszenia nominacji:
21 listopada
Data wręczenia nagród:
8 grudnia
Grand OFF
Najlepsza fabuła
wygrane
W desperacji
(2012)
Gabriel Gauchet
nominacje
128. szczur
(2013)
Jakub Pączek
Chaque jour est une petite vie
(2014)
Albane Fioretti
Esa musica
(2013)
Dario Vejarano
The Mourning Hour
(2013)
Susan Cohen
Najlepsza aktorka
wygrane
[Kinga Preis]
Kinga Preis
jako Urszula w filmie
Mazurek
(2013)
nominacje
Rachel Nicholls
Blind Mice
(2013)
Manuela Gourary
Mam na imię Suzanne
(2013)
Katharina Behrens
Tam gdzie jesteśmy
(2014)
Charlotte Rampling
The End
(2011)
Najlepszy aktor
wygrane
[Redouane Behache]
Redouane Behache
jako Sofiane w filmie
W siódmym niebie
(2013)
nominacje
Carlos Álvarez-Nóvoa
Definicje
(2014)
Wilson Bethel
Inside the Box
(2013)
Matteo Pianezzi
Piume
(2014)
Peter Faulkner
W desperacji
(2012)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Arkadiusz Biedrzycki]
Arkadiusz Biedrzycki
Częstotliwość drgań
(2013)
nominacje
Alex Johnson
A Curious Comfort
(2014)
Serge Mirzabekiantz
La faveur des moineaux
(2013)
Khalil Cherti
Skąd się bierze ból
(2013)
Mako Kamitsuna
The Lull Breaker
(2013)
Najlepsze kostiumy i scenografia
wygrane
Mitt lys i mørket
(2014)
Miriam Lien
Portraits de maîtresses
(2012)
Pierre-Jean Larroque
nominacje
Case # 407
(2014)
Anna Buryachkova
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Chłopczyca
(2014)
Benjamin Chartier
nominacje
Carne
(2013)
Roberto Iuri
Przedtem, potem
(2012)
Jan Holoubek
Rozpruwacz
(2013)
Carlos Correa
Scars of Cambodia
(2014)
Alexandre Liebert
Scars of Cambodia
(2014)
Emilie Arfeuil
Najlepszy film animowany
wygrane
Bajka o Jasiu i Małgosi
(2012)
Daniel Zagórski
Do Santiago
(2013)
Mauro Carraro
nominacje
Encore des changements
(2013)
Barbara Malleville
,
Benoît Guillaume
Papa
(2014)
Mari-Liis Bassovskaja
,
Jelena Girlin
Szersza perspektywa
(2014)
Daisy Jacobs
Yo te quiero!
(2014)
Nicolás Conte
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Minerita
(2013)
Raúl de la Fuente
nominacje
Amerykański marzyciel
(2012)
Thomas Haley
Ingenmandsland
(2013)
Michael Graversen
Kobiety z Hotelu Pasażer
(2012)
Valentina Mac-Pherson
Licht und Schatten
(2014)
Daniel Andreas Sager
Pozytyw
(2013)
Polina Kelm
Najlepszy montaż
wygrane
The Mourning Hour
(2013)
Steve Ansell
nominacje
Entre lui et moi
(2013)
Maud Dubois-Babinot
ExAmen
(2014)
Yuriy Sukhodolskiy
Le Boche
(2014)
Arthur Muller
Safari
(2014)
Kurro González
Najlepszy scenariusz
wygrane
Dobry Boże
(2014)
Erez Tadmor
,
Guy Nattiv
nominacje
Allah jest wielki
(2012)
Andrea Iannetta
Dni ze stali
(2014)
Lenina Ungari
Kami an'sootar
(2012)
Nikan Nezami
Kokoška
(2014)
Una Gunjak
Mały Cyrano
(2012)
Thibault Mombellet
Wyróżnieni w roku 2014
W desperacji
(
1/2
)
The Mourning Hour
(
1/2
)
Mazurek
(
1/1
)
Częstotliwość drgań
(
1/1
)
Bajka o Jasiu i Małgosi
(
1/1
)
Do Santiago
(
1/1
)
Minerita
(
1/1
)
Portraits de maîtresses
(
1/1
)
W siódmym niebie
(
1/1
)
Mitt lys i mørket
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.